Žirgų lenktynės gyvai ir online

Žirgų lenktynės gyvai ir online

Itin vertinamos ir prabangiu sportu laikomos žirgų lenktynės – viena seniausių sporto šakų pasaulyje. Tiesa, nors Lietuvoje ši aktyvi pramoga ir sporto šaka dar tik kuriasi, tačiau po truputį ir čia kelią prasiskinanti žirgų lenktynių kultūra pritraukia šio sporto fanų dėmesį ne tik pačiomis varžybomis, bet ir žavi savo unikaliomis šventėmis. Nors ir nepaprastai sunku nustatyti, kada ir kur tiksliai prasidėjo žirgų lenktynės, tačiau ištakos yra siejamos su Graikija, joje vykusiomis Olimpinėmis žaidynėmis 700–40 m. pr. kr. Per šį laiką ši sporto šaka taip išsivystė, jog tai tapo ne tik pramoga stebėti žirgais jojančius raitelius perpildytuose stadionuose, bet ir įvairiais žaidimais virtualioje aplinkoje.

zirgu-lenktynes

Žirgų varžybos 🏇

Žirgų varžybos pasižymi tuo, kad jose tikrasis atletas – žirgas, o ne pats žokėjas. Stebėti šį sportą yra puikus laisvalaikio praleidimas, bet tik tuomet, kai žinome, kurias būtent rungtynes stebėti.

„Kentucky Derby“

„Kentucky Derby“ yra vienas populiariausių renginių pasaulyje, kuris vyksta pirmąjį gegužės šeštadienį Churchill Downs Lousville. Šis renginys lankomumu lenkia daugelį kitų žirgų lenktynių visame pasaulyje. Dar „Run for the roses“ vadinamas renginys pasižymi ir tuo, jog nugalėtojai apgaubiami rožių dekiu. Lankytojų vertinimu – tai tikrai įspūdingas reginys tų akiai, kurie nori kažko naujo ir neįprasto.

„Breeders‘ Cup World Championships“

Žirgai, pagrindiniu tokio tipo sporto renginiuose tapę traukos objektais, kviečia visus jų fanus apsilankyti ir „Breeders‘ Cup World Championships“ renginyje. Tai kasmetinės pirmo laipsnio grynakraujų žirgų lenktynės, kurias organizuoja bendrovė „Breeders‘ Cup“ Limited. Šis renginys vyksta dvejas dienas per kurias įvyksta net keturiolika žirgų lenktynių.

„Prix de l‘Arc Triomphe“

Visoje Europoje paplitęs „Prix de l‘Arc Triomphe“ žirgų pasirodymas gali pasigirti plokščiųjų žirgų lenktynėmis. Jose leidžiama dalyvauti trejų ir vyresnių metų grynaveisliams žirgams. Šis renginys gali pasigiri itin dideliu prizų fondų, kuris siekia net 5 mln. eurų. Nenuostabu, jog tai vienos laukiamiausiosios žirgų varžybos visame pasaulyje, kurios pritraukia žiūrovus iš skirtingų pasaulio kraštų.

„Melbourne Cup“

Australijoje vykstančios prestižiškiausios žirgų varžybos „Melbourne Cup“ savo gerbėjus kviečia čia atvykti kiekvienų metų lapkričio mėnesį. Keturkojams šios varžybos nėra itin lengvos, nes jose jie turi įveikti alinantį apytikriai dviejų mylių atstumą. Bet argi tai yra daug lyginant su 8 milijonais Australijos doleriais prizu už įveiktą atstumą? Per visą šių lenktynių istoriją yra tik vienintelis lenktyninis žirgas, kuris sugebėjo iškovoti tris pergales iš eilės – Makybe Diva (2003-siais, 2004-siais, 2005-siais metais).

„Dubai World Cup“

Dubajus – šalis, itin mėgstanti ir vertinanti žirgų sportą bei organizuojanti „Dubai World Cup“ lenktynes. Čia atvyksta aukščiausio rango žokėjai su geriausiais savo lenktyniniais žirgais iš įvairių pasaulio šalių. Dubajaus pasaulio čempionatas vyksta kasmet paskutinį kovo šeštadienį. Varžybų atstumas kiekvienose varžybose svyruoja nuo 1200 iki 3200 metrų.

„Sartai“

Na, o jei nesinori keliauti į kitas pasaulio valstybes, Lietuvoje taip pat galite pasimėgauti žirgų lenktynėmis. „Sartų“ lenktynės vysta Zarasų rajone, dažniausiai ant Sartų ežero ledo. Tiesa, kartais meteorologinės sąlygos tam būna nepalankios, tad kartais jos persikelia į šalia esantį Dusetų hipodromą. Ši šventė ypatinga dar ir tuo, jog joje galite sudalyvauti ir „Tautodailės“ mugėje, pašokti liaudiškos muzikos ritmu, na o jei esate pasyvesnis – jus pradžiugins įvairios muzikos grupės bei šokių kolektyvai. Du zuikiai vienu šūviu – garantuoti!

kaip-laimėti-žirgų-lažybose

Žirgų lenktynės: kaip laimėti lažybose? 🏇

Stebint žirgų lenktynes ir statant pinigines sumas visiems svarbu ne tik statymo procesas, bet ir gauta grąža. Taigi, kaip laimėti lažybose?

  • Kaip ir kiekvienose lažybose, taip ir šiose taisyklė numeris vienas – nestatykite tik dėl mėgstamiausio žirgo. Yra apskaičiuota, jog toks žirgas kerta finišo liniją tik 30 % sėkmingumu. Taigi tokiu atveju labiausiai tikėtina tai, kad prarasite savo statytą pinigų sumą. Paslaptis tame, jog laimi tas žirgas, kuris siūlo didžiausią vertę.
  • Į klausimą kaip laimėti lažybose jums padės ir šių lenktynių terminų supratimas. Kaip ir kiekvienos varžybos, taip ir šios turi daugybę įvairių frazių, o jų žinojimas – raktas į sėkmę, todėl labai svarbu susipažinti su šio sporto esminiais terminais.
  • Danga, kuria lenktyniauja jūsų pasirinktas žirgas – taip pat labai svarbus aspektas, nes skirtingi žirgai geriau bėga ant skirtingų paviršių. Pavyzdžiui, sausose trasose – bus pasiektas didžiausias greitis ir tai labiau tiks dailesniems žirgams.
  • Nepraleiskite progos patyrinėti ir pačių trenerių, kurie dirba su žirgais. Tai svarbu dėl to, kad kiekvienas treneris atkreipia dėmesį į skirtingus dalykus. Vieni labiau įgudę paruošti žirgus bėgikus tam tikroms trasoms, o kiti, ypač tie, kurie jau yra pasiekę laimėjimų, žino kaip tai padaryti dar kartą. Kuo daugiau domėsitės statistika, tuo daugiau pamatysite ir sužinosite.
  • Labai svarbu įsigilinti ir į pačio žirgo požymius, ypač į to, kuris dvelkia pasitikėjimu. Patyrę lažybininkai pataria, jog tai geriausia daryti stebint varžybas gyvai bei stebėti žirgą prieš pačias varžybas. Taigi gerai pasverkite visus šiuos veiksnius ir išsirinkite tą žirgą, kuris, jūsų manymų, jums atneš sėkmę.

žirgų-lenktynės-statymai

Žirgų žaidimai 🏇

Žirgų žaidimai šiandieną sulaukia itin didelio visuomenės dėmesio ne tik vykstant jų stebėti gyvai, bet ir virtualioje aplinkoje lažinantis dėl žirgų žaidimo. Ir visai nenuostabu, jog pats populiariausias ir saugiausias lažybų būdas dėl žirgų šiais laikais yra nusistovėjusios ir patikimos svetainės internete bei mobiliosios lažybų programėlės.

Jeigu nusprendėte, jog arklių žaidimai – sportas, kuriame norite išbandyti savo sėkmę, tuomet jums tai siūlome daryti šiose internetinėse svetainėse: „888 Sport“, „Bet365“, „MansionBet“, „BetFred“, „Coral“, „Mr Green“, „William Hill Racing“, „Ladbrokes“, „Unibet“, „BetVicotr“, „Mr Play Sport“, „BetBull“, „Uniclub“.

Renkantis pageidaujamą lažybų tarpininką internete, reikia atkreipti dėmesį į daugybę veiksnių. Žinoma, labai daug kas priklauso ir nuo asmeninių poreikių, tačiau tikrai yra tam tikrų aspektų, į kuriuos būtina atsižvelgti, kad užtikrintumėte, jog pasirinkote geriausią lažybų portalą. Kiekvieną kartą nusprendę užsukti į tokią internetinę pltofrmą – nepatingėkite panaršyti internete apie kiekvieną iš jų. Turbūt žinote, kad pasiūlymai keičiasi labai dažnai, jog būtų pritraukiami klientai, todėl yra svetainių, kuriose galite rasti kas savaitę atnaujintą informaciją apie geriausias ir populiariausias žirgų lenktynių svetaines. O tai reiškia, kad visada gausite geriausius įmanomus pasiūlymus bei naujausią informaciją.

Visos šios svetainės siūlo puikius šansus laimėti, tačiau nepamirškite, jog neatsakingas lošimas gali turėti ir neigiamų pasekmių. Jeigu turite problemų su lošimo, galite užpildyti prašymą „Nebenoriu lošti“.

arkliu-zaidima-su-arkliais

Žaidimai su arkliais online 🏇

Dažnai svarstoma, kas geriau: ar lažintis online ar vykti į fizinį lažybų punktą? Žaidimai su arkliais, žinoma, sulaukia didelio susidomėjimo abejais būdais.

Vienas skirtumas visgi egzistuoja. Pastebėta, jog daugelis lažybų tarpininkų bando pritaikyti jūsų užsakymą ir kai kurie dosniausi registracijos pasiūlymai būtent yra pasiekiami tik internete. Tuo tarpu lažybų parduotuvės – neturi galimybės jus apdovanoti registracijos premija bei ne visada siūlo geriausius šansus. Kitas privalumas lažintis internete – saugumas. Daug paprasčiau ir lengviau atsiimti bet kokius laimėjimus namuose, tiesiai į savo banką.

Reikia paminėti, jog egzistuoja ir paprasti, kompiuteriniai žaidimai su arkliais. Tokio tipo žaidimai nereikalauja jokio pradinio įnašo. Jie puikiai tiks tiems, kurie nėra linkę rizikuoti, o tiesiog smagiai praleisti laisvalaikį ir atitrūkti nuo neretai varginančios rutinos. Nors internetiniai žaidimai su arkliais gal ir skamba kai kažkas skirto tik mažiems vaikams, tačiau juos žaidžia ir daug suaugusiųjų.
Vienas populiariausių tokių žaidimų – „Horse Isle“. Tai nemokamas internetinis arklių žaidimas, siūlantis 2D unikalaus žirgų pasaulio patirtį. Žaisdami šį žaidimą jūs tyrinėsite miškus, keliausite per salas bei griuvėsius.

3D aplinkoje kviečiantis žaisti „Star Stable“ žaidimas apie žirgus, pasižymi galimybe auginti savo žirgus, jodinėti jais bei atlikti įvairias užduotis. Čia taip pat galėsite dalyvauti ir įvairiuose renginiuose, varžybose.

Skirtingai nei prieš tai minėtieji žaidimai, „Horse Haven: World Adventures“ žirgų žaidimas galimas tik telefone. Šis virtualus žaidimas patraukia akį savo patobulinta grafika, kuri sudaryta iš animuotų žirgų ir gražiai sukurta aplinka. Būtent dėl šios priežasties – tai vienas patraukliausių arklių žaidimų vizualiai šiandieną.

Nesvarbu, kokios motyvacijos vedami rinksitės žaidimus. Svarbiausia, kad tai būtų smagus laiko praleidimas. Daugelis jau išbandžiusių įvairaus tipo žaidimus su arkliais ir ne kartą lažinęsi, tvirtina, jog tai vienas geriausių jų sprendimų, kaip įdomiai praleisti laiką.