Skrydis oro balionu

Skrydis oro balionu

Neišdildomi įspūdžiai ne bet kur, o ore! Jeigu šuolis su parašiutu dar per baisus, šok į oro balioną ir mėgaukis svaiginančiais potyriais. Skrydis oro balionu neabejotinai taps vienu įsimintiniausių ir tikrai neužmirštamu nuotykiu jūsų gyvenime. Seniai svajojote šią pramogą išbandyti, tačiau nežinote kur? Norime su jums pasidalinti pačiais įspūdingiausiais skrydžiais oro balionu Lietuvoje!

spalvoti-oro-balionai

Oro balionai ir jų atsiradimo istorija

Skrydis oro balionu – tai veikla su tūkstančiais naujų nuotykių ir emocijų. Nesvarbu, ar tai senamiesčio vaizdai, ar vešlūs ežerai ir dykuma, ši patirtis leidžia išvengti kasdienybės ir išlaisvinti svajones. Palieskite medžių viršūnes ir skirskite virš debesų! Kad skrydis oro balionu suteikia nepamirštamų įspūdžių – tikra tiesa, tačiau ar žinote, kada įvyko pirmasis skyrdis oro balionu?

Pirmiejį šį išradimą sukūrė garsieji prancūzų broliai Žozefas ir Etjenas Mongolfjė. Kad oro balionai sukurs tokią revoliuciją net jie nesvajojo. Vienam iš brolių pastebėjus, jog šalia židinio padžiauti marškiniai prisipildo oro ir kylą į viršų, kilo mintis sukurti į pintinę panašų prietaisą, kuriame dar būtų galima ir skristi.

1782 metų lapkritį į orą pakilo pirmasis oro balionas ir tie metai imti laikyti oreivystės pradžios data. Žinoma, šis pirmasis ugnies šildomas šilkinis oro balionas pakilo tik į 30 metrų aukštį, todėl broliai nepasidavė ir tobulino savo išradimą. Tų pačių metų gruodžio mėnesį balionas jau pakilovirš Vidalono gamyklos Anone mieste, Prancūzijoje. Trečiasis bandymas, žinoma, sėkmingiausias – kitų metų balandį balionas pakilo jau į 400 metrų aukštį. Dar po mėnesio oro balionas buvo pristatytas plačiajai visuomenei. 

1783 metų rugsėjį po daug įvairių bandymų į dangų pakilo pirmieji keleiviai – avis, gaidys ir antis. Beveik 8 minučių skrydis buvo labai sėkmingas ir visi gyvūnai su oro balionu nusileido sveiki ir gyvi! 1783 m. lapkričio 21 d. į orą pakilo pirmieji žmonės ir broliai Mongolfjė šventė tikrą pergalę!

skrydis-oro-balionu-dviems

Skrydis oro balionu dviems – romantinė pramoga

Skristi galite ir vienas, na o jeigu norite romantiškai praleisti laiką – kviečiame išbandyti romantišką skrydį dviems, kur jūsų lauks skanūs užkandžiai ir putojantis vynas. Pasikvieskite savo mylimą žmogų į pačią romantiškiausią judviejų kelionę ir mėgaukitės kvapą gniaužiančiomis akimirkomis kartu. Palikite miesto šurmulį ir pasinerkite į visiškai kitokį poilsį, kuris jums leis mėgautis nuostabia Lietuvos gamta – miškais, ežerais ir kalnais. 

Jaukus skrydis oro balionu dviems bus skirtas tik jums, kuriame galėsite ne tik neįprastai leisti laiką, bet galbūt ir žengti vieną svarbiausių žingsnių jūsų gyvenime, pavyzdžiui, pasipiršti! Žinoma, jeigu planuojate staigmeną, nepamirškite prieš tai pranešti oro balionu skrydžių bendrovei, kad jie padėtų įgyventinti jūsų svajonę. 

VIP skrydžiai oro balionu

Skryžiai oro balionu organizuoti ir šeimoms bei didesnėms draugų kompanijoms. Pakvieskite prisijungti savo draugus, giminaičius, kolegas ar mylimus žmones – juk nėra nieko svarbesnio ir smagesnio nei kartu dalytis patirtimi. Būkite pasirengę pažvelgti į gražiausias Lietuvos vietas ir mėgautis unikaliausiu ir kvapą gniaužiančiu skrydžiu, kol mūsų komanda pasirūpins nepamirštamomis akimirkomis.

Skrydžiai su šeima

Daugelis skrydžių bendrovių organizuoja skrydį ir vaikams iki 16 metų. Žinoma, tik su suaugusiųjų priežiūra. Mažesniems keleiviams oro balioniuose būna įmontuotos netgi specialios kėdukės, kad tiek mažieji, tiek ir jų tėvai jaustųsi saugūs. Minimalus keleivių amžius – 5-6 metai, o ūgis – 120 cm.  Žinoma, yra ir išimčių. Jeigu oro sąlygos yra puikios galime pasiūlyti skraidymą su specialiomis aukščio platformomis krepšyje, kad matomumas ir saugumas būtų geresni.

Skrydžiai su draugų kompanija

Oro balionų bendrovės siūlo ir visiškai privačias keliones jūsų draugų grupei iki 12 asmenų. Gimtadienis, darbo vakarėlis, mergvakaris ar bernvakaris – pasidalinkite stebuklingomis akimirkomis su artimiausiais žmonėmis. Atkreipkite dėmesį, kad jei grupėje yra daugiau nei 8 asmenys (iki 12), jie padalijami į du atskirus oro balionus. Tai leidžia dar smagiau leisti laiką – žaisti lenktynes, fotografuoti vieni kitus, nes profesionalūs pilotai balionus skraidina visai šalia.

Be to, ieškantiems jaudinančių nuotykių – atraskite tikrą lenktynininkų balioną, galintį įveikti daugiau nei 3 kilometrus (10 000 pėdų) ir nusileisti net 9 metrų per sekundę greičiu.

Skrydžiai oro balionu visoje Lietuvoje

Visi skrydžio dalyviai gauna skrydžio draudimą, pirmojo sėkmingo skrydžio diplomą. Vilnius, Trakai, Kaunas, Klaipėda, Palanga, Neringa, Anykščiai, Molėtai, Telšiai, Birštonas ar bet kuris jūsų mylimas miestas – skrydis gali vykti, kur tik panorėsite. Žinoma, individualūs skrydžiai oro balionu kainuos šiek tiek brangiau. 

Bendrovės, organizuojančios skrydžius oro balionais:

www.laisvalaikiodovanos.lt
www.geradovana.lt
www.dovanusala.lt
www.betadovana.lt
www.makaliauslietuva.lt
www.ballooning.lt
www.orobalionai.lt
www.oreiviai.lt
www.hotairballoon.lt
www.skrydziai-oro-balionu.lt
www.flywithme.lt

skrydziai-oro-balionu-kaune

Skrydžiai oro balionu Kaune

Vienas gražiausių skrydžių oro balionu siūlomas Kaune. Šis miestas tikrai unikalus savo grožio – jaukus senamiestis, Kauno pilis, Bernardinų vienuolynas, Vytauto bažnyčiai ir dar daugelis kitų lankytinų vietų atsivers jus tiesiai po kojomis. Skrydžiai oro balionu Kaune organizuojami Santakoje arba Nemuno saloje, kur praskridus visą maršrutą, leidžiamasi netgi už miesto ribų. Be to, jeigu vėjo kryptis būna nepalanki, kartais oro balionai kyla Lapėse, Rokuose ar netgi iškilmingajame Pažaislio vienuolyne. 

Nepraleiskite progos pasigrožėti Kauno senamiesčiu iš oro baliono! Vieni įspūdingiausių skrydžių oro balionu Kaune organizuojami oreivystės centro.